wyszukiwarka zaawansowana
Ambasadorzy marki

TOMASZ SIKORA

Legenda polskich sportów zimowych i najlepszy polski biathlonista w historii. Multimedalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata oraz srebrny medalista zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 z Turynu. Od 2015 r. także trener biathlonowej reprezentacji Polski. Imponująca kariera sportowa i niebagatelne doświadczenie zebrane podczas jej trwania sprawiają, że Tomasz Sikora jest dla nas niezastapionym źródłem wiedzy dotyczącej potrzeb profesjonalnych sportowców startujących w zimowych warunkach. Tomasz Sikora używa odzieży termoaktywnej naszej marki od kilku lat i rekomenduje kolekcję Thermo wszystkim aktywnym fizycznie w czasie zimy. BRUBECK dostarcza swoje produkty także polskiej kadrze narodowej biathlonu jako Oficjalny Partner Techniczny Polskiego Związku Biathlonu.


RAFAŁ AUGUSTYN

Rafał Augustyn to lekkoatleta, olimpijczyk z Pekinu i Londynu na 20 km oraz Rio na 50 km, specjalizujący się w chodzie sportowym. Złoty medalista mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 50 kilometrów z 2010, 2014 roku. W 2013 zdobywca brązowego medalu mistrzostw kraju na tym dystansie. Mistrz Polski w chodzie na 20 kilometrów z 2007 i 2011, wicemistrz z 2006, 2009 oraz 2010, trzykrotny brązowy medalista na tym dystansie (2008 i 2014).

 

 


ARTUR MIŚKIEWICZ

Zawodnik reprezentujący dyscyplinę downhill MTB, kolekcjonujący złote medale Misztrzostw Polski i Europy, a także zwycięstwa w wielu prestiżowych zjazdach już od 17 lat! Wspaniałe przygotowanie atletyczne pomaga mu na znoszenie trudów najbardziej wyboistych tras zjazdowych bez nadludzkiego wysiłku, którego wymagają starty przez cały długi sezon. Popularny Arczi słynie z techniki, niepowtarzalnego stylu i niewiarygdonie stabilnej formy. Odzież termoaktywna BRUBECK towarzyszy mu w mistrzowskiej drodze od wielu lat.

 


ANDRZEJ RADZIKOWSKI

Wytrawny biegacz specjalizujący się w biegach ultra, szczególnie tych słynących ze swojego poziomu trudności. Wytrwałość, precyzja w realizacji planu treningowego i niesłychana motywacja zaprowadziły Andrzeja w tym roku na szczyt. Został zwycięzcą legendarnego biegu ultra - Spartathlonu. Po zajęciu 3. miejsca w greckim klasyku w 2014 roku, tym razem nie dał szans rywalom na dystansie 245,3 km, który pokonał w 23 godziny 1 minutę i 13 sekund. Historyczne osiągnięcie poprzedził także innymi świetnymi wynikami, m.in. Mistrzostwem Polski w biegu 24-godzinnym w 2013 roku i dwa lata później drugim miejscem na węgierskim Ultrabalatonie, gdzie 220 km pokonał w 18 godzin i 59 minut. W 2016 roku planuje jeszcze start w Mistrzostwach Azji w biegu 24 godzinnym rozgrywanych w Tajpej. 


MICHAŁ KIEŁBASIŃSKI

Jeden z najlepszych polskich biegaczy ultra i adventure racing. Zwycięzca pierwszej edycji Biegu Siedmiu Szczytów (240 km) w 2013 r. W 1996 roku uczestniczył w legendarnej wyprawie Camel Trophy, która jako pierwsza w historii przemierzyła samochodami terenowymi indonezyjską wyspę Borneo, wzdłuż równika ze wschodu na zachód. Zajął wtedy szóste miejsce, co okazało się najlepszym wynikiem Polaków w historii tej imprezy. Po takich doświadczeniach coraz częściej wyprawiał się w bliższe i dalsze zakątki świata. Przemierzał obie Ameryki, kraje Azji Wschodniej, Australię,  Afrykę Północną, Europę. Od piętnastu lat czas wypełnia przede wszystkim udziałem w ekstremalnych zawodach adventure racing (ponad 80 startów), maratonach, biegach na orientację, a ostatnio także w ultramaratonach. Na swym koncie ma niemal setkę startów w zawodach adventure na dystansach 100-700 km, w kraju i za granicą. Wielokrotnie zakończonych na podium. Obecnie przygotowuje się do startu w Yukon Arctic Ultra 2017 -  najzimniejszym i najtrudniejszym biegu ultra na świecie odbywającym się w Kanadzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl